top of page

Hpv Aşısı Fiyatı Ankara

Güncelleme tarihi: 7 Oca


Hpv Aşısı Fiyatı Ankara
Hpv Aşısı Fiyatı Ankara
Hpv aşısı fiyatı Ankara'da ortalama 1000 - 1800 arasındadır. Hpv aşısı fiyatı Ankara için bizimle iletişime geçebilir, hpv aşısını muayenehanemizde yaptırabilirsiniz. Gardasil 9 lu aşı 05.01.2023 tarihi itibariyle ülkemize gelmiştir. Tek doz fiyatı 2400 - 3000 tl arasında yapılmaktadır.

Hpv aşısı fiyatı aşının yapıldığı hastane yada muayenehaneye göre değişiklik gösterir. Hpv aşısı ithal bir aşı olup oldukça pahalıdır. Toplamda bir kişiye 3 doz yapılması gerekmektedir. Bu nedenle kişiye maliyeti oldukça yüksek olacaktır.


Hpv aşısı pahalı olduğundan dolayı şu anda sgk ödeme kapsamında değildir. Ancak zamanla ucuzlayacak ve belki ileride rutin aşı takvimine bile girebilecektir.


Rahim ağzı kanseri aşısı fiyatı ülkemiz için yüksek olmakla beraber maddi problemi olmayan kişilerin yaptırması önerilmektedir. Toplamda 3 doz yapılacaktır. Genelde koldan kas içine uygulanmakla beraber bacaktan da kas içi enjeksiyon yapılabilir.


Hpv aşısı fiyatı Ankara için bize 0312 285 85 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Muayenehanemizde hpv aşınızı rahat bir ortamda uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Kliniğimizde Gardasil hpv aşısı yapılmaktadır.

208 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page