ANKARA GENİTAL SİĞİL TEDAVİ MERKEZLERİ

siğil tedavi merkezi ankara

Çukurambar, ÇANKAYA | Ankara Ticaret Merkezi B Blok No:4

Ankara Genital Siğil Tedavi Merkezleri

 

Ankara genital siğil tedavi merkezleri​ içerisinde bizim merkezimiz önemli bir yer tutmaktadır. Siğil yaktırma, siğil dondurma, lazerle siğil tedavisi kliniğimiz doktorları tarafından titizlikle uygulanmaktadır. Kadında genital siğil tedavisi Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş tarafından yapılırken, erkeklerde genital siğil tedavisi Doç. Dr. Aydın Köşüş tarafından uygulanmaktadır. Ankara siğil tedavi merkezleri arasında  uygun fiyatlarla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. 

Öncelikle hpv tedavisi yada genital siğil tedavisi amacıyla kliniğimize başvuran hastalar tercih ettikleri doktorlarımız tarafından muayene edilir. Muayene sonrasında kişiye özel uygulanacak tedavi yöntemi belirlenir. Tedavi yöntemine ve siğillerin yoğunluğuna göre genital siğili tedavisi 1-3 seans arasında yapılabilir. Ücretlendirme uygulanan yönteme ve siğil sayısına göre belirlenir. 

Hpv tedavi merkezleri Ankara ilinde siğil tedavisi hizmeti vermektedir. Siğil yaktırma tedavisi ve lazerle siğil tedavisi için lokal anestezi yada sedasyon anestezisi uygulanırken, ilaçla siğil tedavisi ve siğil dondurma tedavisi için herhangi bir anesteziye gerek yoktur. Koterizasyon adı verilen siğil yaktırma işlemi kliniğimizde özel aletler vasıtası ile lokal anestezi ile uygulanabilmektedir. 

Ankarada siğil tedavi merkezlerini incelerken siğil tedavisi, hpv ve siğil testleri, siğil biyopsi ve patoloji testleri, hpv aşıları ve takip muayenelerini rahatlıkla yaptırabileceğiniz bir kliniğin olmasına dikkat ediniz. Bizim siğil tedav, merkezimizde bu hizmetlerin tamamını alabilirsiniz. 

Genital siğil tedavi merkezleri Ankara içerisinde Çankayadaki kliniğimize her zaman ulaşabilirsiniz. Ankara siğil tedavi merkezi fiyatları için bizi arayabilir, ücret bilgisi ve randevu alabilirsiniz.